Materace i łóżka Wrocław - Salon firmowy Materace dla Ciebie

Testuj materac nawet przez 30 dni!

Materace Dla Ciebie dają możliwość aż 30 dni bezpłatnego testowania materaca. Jak to wygląda w praktyce? Od momentu dostawy wybranego modelu materaca każdy klient ma możliwość jego zwrotu lub wymiany w ciągu 30 dni.

Wybór odpowiedniego materaca to nie lada wyzwanie. Czytając opinie użytkowników, opisy produktów na stronach internetowych, czy nawet sprawdzając materac w naszym salonie we Wrocławiu nie zawsze uda nam się dokonać właściwego wyboru. Zakupiony materac może nie spełnić w 100% naszych oczekiwań.

W czasie 30 dni testów materace można normalnie użytkować, co pozwoli sprawdzić, czy dany model został odpowiednio dobrany. Jeśli okaże się, że zakupiony materac nie spełni naszych oczekiwań możemy go wymienić lub zwrócić bez podawania konkretnego powodu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będziemy skazani na zbyt twardy lub zbyt miękki materac.

O szczegóły dotyczące procedury wymiany lub zwrotu zapytaj sprzedawcę w naszym sklepie z materacami we Wrocławiu lub przeczytaj informacje na stronie Materace dla Ciebie.