.


Materace Wrocław » Poduszki » Poduszki

PoduszkiPoduszka Memory jest wykonana z termoelastycznej pianki VISCO, która dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem jego temperatury i nacisku. Poduszka została tak wyprofilowana, aby spełniać wymogi poduszki ortopedycznej i kształtem niwelować niewielkie bóle w górnym odcinku kręgosłupa. Do poduszki dołączony jest trwały pokrowiec z wszytym zamkiem błyskawicznym, który można prać w pralce.

Poduszka Memory


Poduszka Lete stworzona jest z pianki poliuretanowej, która posiada właściwość idealnego dopasowania do anatomicznej budowy głowy.  Poduszka dobrze podpiera głowę i kręgosłup oraz gwarantuje wygodną pozycję podczas snu. Karbowana powierzchnia poduszki zapewnia prawidłowe dotlenienie skóry i masaż szyi. Do poduszki dołączony jest trwały pokrowiec z wszytym zamkiem błyskawicznym, który można prać w pralce.

Poduszka Lete


Poduszka Bia wykonana jest z pianki lateksowej. Materiał lateksowy charakteryzuje się dużą wytrzymałością i elastycznością, dzięki czemu poduszka jest odporna na zużycie i nie odkształca się. Poduszka Bia jest antyalergiczna – lateks, który ją wypełnia hamuje rozwój pleśni i roztoczy. Duża elastyczność poduszki zapewnia odpowiednie ułożenie kręgosłupa. Do poduszki dołączony jest trwały pokrowiec z wszytym zamkiem błyskawicznym, który można prać w pralce.

Poduszka Bia


Poduszka Ossa to profilowana poduszka wykonana z lateksu. Jej zaletą jest duża elastyczność i doskonałe dopasowanie do kształtu ciała. Ossa bardzo szybko powraca do swojego pierwotnego kształtu. Odpowiedni profil poduszki niweluje napięcia mięśni szyi. Lateks jest materiałem antyalergicznym, który hamuje rozwój pleśni i roztoczy. Do poduszki dołączony jest trwały pokrowiec z wszytym zamkiem błyskawicznym, który można prać w pralce.

Poduszka Ossa

Poduszka Urania to poduszka wypełniona ciepłą, miękką i puszystą owatą. Urania polecana jest alergikom, ponieważ owata jest materiałem antyalergicznym. Do poduszki dołączony jest trwały pokrowiec z wszytym zamkiem błyskawicznym, który można prać w pralce.

Poduszka Urania


Poduszka Mito wykonana jest z wkładki żelowej i pianki memory. Termoelastyczna pianka memory dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem nacisku i temperatury, natomiast wkład żelowy zapewnia regulację temperatury oraz dotlenienie skóry głowy i szyi. Do poduszki dołączony jest trwały pokrowiec z wszytym zamkiem błyskawicznym, który można prać w pralce.

Poduszka Mito


Poduszka Isa łączy w sobie wkład z hydrożelu i termoelastyczną piankę memory. Duża gęstość hydrożelowego materiału, zapewnia utrzymanie tej samej temperatury podczas snu, a tym samym uczucie świeżości. Poduszka ma nietypowy kształt, dlatego stanowi dobre podparcie dla szyi i kręgosłupa. Isa to dobry wybór dla osób lubiących spać wysoko, bo może być uzupełnieniem podstawowej poduszki. Do poduszki dołączony jest trwały pokrowiec z wszytym zamkiem błyskawicznym, który można prać w pralce.

Poduszka Isa


Poduszka Luna w całości wykonana jest z termoelastycznej pianki memory, która jest bardzo czuła na nacisk i temperaturę ciała. Luna pod wpływem tych dwóch czynników bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała śpiącej osoby. Luna ma również właściwości ortopedyczne, więc zalecana jest osobom po urazach głowy i cierpiącym na bóle kręgosłupa. Perforowana budowa poduszki zapewnia jej doskonałą przewiewność. Do poduszki dołączony jest trwały pokrowiec z wszytym zamkiem błyskawicznym, który można prać w pralce.

Poduszka Luna